Purjelauavarustuse müük

 

Fanatic Falcon 75 – Need, kes kunagi slalli Eestikatel on käinud, teavad seda minu imepüssi. See laud on 75 cm lai ja kannab ära 10 ruuduse taglase. Kaasas on 54cm uim. Vältimatu vahend edukaks low-end ja low-budget slaalomiks. Virgol  EST-14 on samasugune!

Jibemine selle lauaga vajab küll pisut ümberharjumist. 2008 aasta Rohuküla slaalomi etapil olin selle lauaga esimeses märgis kohe peale Ernot, Martinit ja Tomi neljandana…

Ühtlasi on võimalik ka vaiksema ilmaga mõnusalt kruisata. Selles mõttes sobib hästi mõnele raskemale sõitjale ja kasvõi esimeseks tutvumiseks suuremate formula-tüüpi laudadega.

Hind: 190.-

 

PURJED

 

Neilpryde RS6 – 7,2 ruutmeetrine slaalomipuri. 4 kämbrit, komplektis 100% X9 ma20090926_ParnuSlall_2514_1st. Täiesti konkurentsivõimeline igasugustel slaalomivõistlustel ja meeldivalt kerge ka niisama triibutamiseks. Saab kasutada ka 100-liitrise laua peal, ilma et liiga raskena tunduks. Üllatavalt hästi töötab nõrgas tuules, mistõttu sain Pärnu slaalomis sellega häid kohti sõidetud. Olen kasutanud ka 133-liitrise JP slallika peal ja toimis väga hästi.

Hind (koos mastiga): 490.-

 

 

 

 

 

 

Neilpryde V8 – 9,8 ruutmeetrine, kahe kämbriga puri. Sobib hästi freeride sõiduks vaiksema ilmaga ja alustavale kergekaalulisele formulasõitjale või slaalomivõistluste low-end varupurjeks.

Hind: 190.-

ART Ellipse 10,0 – veidi vana kooli puri kuid….  NB! Müügis koos 520cm 100% süsinikmastiga Arrows , komplekti kuulub ka täiesti kulumata kattega Neilpryde Matrix 2000 poom pikkusega 220cm. Poomi küljes ka trapetsiotsad!

Taglase hind: 390.-

 

 

 

UIMED

Deboichet R13S 70cm pikkune formulauim, mis on kunagine universaalsuse hitt. Sobib peaaegu kõigile formula laudadele ja igasuguse ilmaga. Uimeots parandatud. Hind 90.-

Uimede kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

 

MASTID

Arrows 460 75% süsinikusisaldusega mast. Hind 190.-

Neilpryde X9 530 Formulapurjedele sobiv mast, mis oma vastupidavust läbi aastate tõestanud. Süsinikusisaldus 100%. Hind 300.-

 

One Comment Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s