Probleemid GT-31ga

03.oktoober 2011 Viimasel ajal on juhtunud, et paljud ei saa oma gpsist GT-31 vajalikku faili kätte. Peale ühe kliendi, kellel oli gpsil tõesti kaardilugemise probleem, on tõenäoliselt tegemist seadistamise probleemidega.

Kui sisestad gepsu uue kaardi ja teostad selle formaatimist, siis tuleb mälukaardi menüüst logimine “välja” olekusse lülitada. Kui nüüd unustad selle tagasi lülitada “sisse-FIX” asendisse, siis slavestab geps info mitte kaardile vaid enda mälusse. Kaardilt otsides ei leia siis viimase sessiooni kohta mitte mingit märki.

GPSi salvetatud faili saab Data Loggeri menüüs kaardile salvestada. Nüüd on aga probleem selles, et gepsu salvestunud träkid on kõik justkui ühes failis. Asi ei ole tegelikult nii hull. Kui GPS Results V6 programmiga gepsult kaardile salvestatud koondfaili püüda avada, siis tuleb see teha “jõuga”, ehk siis näidata ära, mis programmiga fail soovitakse avada. Avanenud pildis on vasakul üleval kõik sessioonid võimalik sisse ja välja lülitada. Ehk siis saab valida, millist salvestatud sessiooni parasjagu kuvada soovid.

Kui aru ei saa, siis küsi!!!

Kiirust,

Hardcore.

18. oktoober 2011. 2 GB kaardiga võib GPS siiski kokku joosta. Minu enda oma töötab laitmatult 1 GB kaardiga ja seda mahtu on mitme aasta sõitude jagu. Hädapärast saab sõita ka ilma kaardita GPSiga ja sessiooni hiljem ümber salvestada eelpool kirjeldatud moel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s